Ühe noortepärase toa renoveerimine ja moodboard

Kliendi sooviks oli värskendada oma poja tuba ning muuta selle sisekujundus uueks ning noorele sobivaks. Valisime nii viimistluse kui ka sisustuse variante hoolega.

   
Kaalusime eri tapeetide vahel ning külastasime tapeedisalongi. Seal leidus väga toredaid, kauneid ning ajastutruusid (kivimaja on ehitatud 1930ndatel) valikuid, kuid siiski selle õige leidmine osutus päris keeruliseks. Iga tapeet loob ühes oma mustriga ka teatud meeleolu.

 

Lemmikuks sai siiski hoopis see betooni mustriga tapeet.

Klient tellis ka ühe näidise sellest betoonilaadsest pilttapeedist tapeet.ee lehelt, mille nad olid väga lahkesti nõus paari päevaga kohale saatma, kuid lõpuks hakkas tunduma ikkagi parima valikuna värvitud sein, sest see pakuks rahulikku tausta.


Sein pildil on värvitud kahes osas, ülemine osa kergelt murtud hallikas toon ning all sügav tumesinine, mis peaks looma ka suurepärase tausta töö tegemiseks/õppimiseks. Plaanime lisada kindlasti ka sobivaid seina dekoratsioone postrite ning riiuli näol. Tahaks lisada ja kaunilt välja panna ka hobitarbed, kitarri ning erinevad pallid. Lisada saab sobiva vaiba, valgustid, värvida möbli jne. Protsess alles algab, kuid enamus detaile sai juba koostöös välja mõeldud ning laseme end inspireerida sellest fotol olevast toa interjöörist.


Moodboard toa kujundamiseks. Weathered Oak on põrandaliistude ja ukse toon, mis kandub üle juba elutoa sisekujundusest, et ruumid koos ikka moodustaksid terviku.

Valitud värvitoonid Eico värvikaardilt (haim.ee)


Lisaks veel mõned interjöörid, kust inspiratsiooni leidsime.

Kui Sul on huvi oma tuba kujundada, kellegagi arutada toone ning sisustust, siis oled lahkesti oodatud minuga kontakteeruma.

Eelmine
Vintage detailidega hubane interjöör

Vastused puuduvad

Email again: