VÄIKE MÖÖBLISTUUDIO LUGU

Väike Mööblistuudio on 2019 aastal asutatud käsitööd, taaskasutust ja põhjamaist sisekujundust väärtustav stuudio ja e-pood, mis tegutseb Tartus. Alustasime väikesel stuudio pinnal vaid tellimustööde tegijana, kuid alates sügisest 2021 on avatud lisaks e-pood ning showroom klientide jaoks. Meid on võimalus kokkuleppel külastada - tulla oma silmaga vaatama ning tutvuma, selleks anna meile märku oma soovist ning saame siis juba aja kokku leppida.

Armastus vintage mööbliesemete vastu koos naturaalse viimistluse, autentsuse ja käsitööga on see, millele meie ettevõte on üles ehitatud ja mis meid jätkuvalt edasi viib. Loome kodule pühendatud brändi, mis on suunatud teadlikule tarbijale, kes hindab naturaalsust ja ilu oma kodus.

Usume, et materjalid ja värvid räägivad universaalset keelt ning et teie kodu või ruum on koht, kus saate oma lugu rääkida ning edasi anda, sest iga inimese kodu peegeldab just tema ainulaadset isikupära.

KOOSTÖÖD

Teeme koostööd inimeste ja ettevõtetega, kes jagavad meie imetlust käsitöö, taaskasutuse, naturaalsete materjalide ja kvaliteetse disaini vastu ning kes püüavad ruumi paremaks muuta. Soovime seda kõike ka teiega jagada – näidata, miks on sellise sisustuse ostmine teadlik ja keskkonnasõbralik ning kaunis samal ajal.

Asi ei ole täiuslikkuses, vaid parema poole püüdlemises ja seda soovime me teha iga päev. Usume, et ei pea tegema kompromissi kvaliteedi, disaini või väärtuste osas, et sisustada oma kodu vastutustundlikult ja kaunilt.


PROTSESS

Pakume klientidele võimalust renoveerida meie juures oma mööblit või osta meie poolt taastatud stiilset vana või vintage mööblit. Disinimine toimub enamasti töö käigus, kuid võimalik on tellida meilt soovi korral ka kavand. Kõik esemed viimistleme käsitööna, kasutades keskkonnale ja tervisele ohutuid värve ja vahasid, olles vastutustundlikud oma tegevuses.

Huvi korral võta meiega kindlasti ühendust.

Baibi Villem  

| mooblistuudio@gmail.com |  +372 5800 4316

Väike Mööblistuudio asutaja