Nordfärg mineraalvärv, 125 ml/ 1l

Keskkonnasõbralikud mineraalvärvid Nordfärg VÄGG sarjast, tootja Eico Paints Ltd, Suurbritannia.

Katavad suurepäraselt kahes kihis, 125 ml on võimalik katta 1.5 - 2 m2, 1 liitriga 8-12 m2 1 kihis siledal aluspinnal.

Kuivamisaeg ca 1-3 h (1 tunniga puutekuiv). Vesialusel värv, pintslid kergesti veega puhastatavad. Sobib ideaalselt nii mööbli kui ka seina värvimiseks. Ei sisalda kahjulikke ühendeid. 

Katavad hästi ja jätavad ühtlase mati tulemuse, kuna värvikiht jääb imeõhuke, siis on võimalik saavutada ka pintsliga värvides väga sametine tulemus. Ei vaja lisaks vahatamist ega üle lakkimist, vastupidav pind ka niiske lapiga puhastamisel. Peale värvimist vajab pind lõplikuks tahenemiseks ca 3 nädalat ehk siis ei tohiks selle aja jooksul pinda liiga tugevalt puhastada.

Värvi võimalik tellida suuremas koguses värvikaardi järgi. Selleks kirjuta mooblistuudio@gmail.com ja küsi pakkumist oma m2 järgi.

Hinnad:

5l - 145€ (50 m2 1 kihis)

2,5l - 85€ (25 m2 1 kihis)

1l - 45€ (8-12 m2 1 kihis)

Värvi kulu sõltub ka aluspinna struktuursusest ja imavusest.

125 ml purgid on ideaalsed väiksema kummuti, laua või tooli värvimiseks.

NB! Värvitoonid võivad sõltuvalt ekraanist erineda. Soovitame võimalusel tulla kohapeale tooninäidiseid vaatama. Kokkuleppel saame näidise saata ka postiga.
Samuti oleneb toon ka aluspinnast, mis võib muuta selle heledamaks.

Lisa ostukorvi

TOOTE INFOLEHT

VÄGG

Eico  Nordfärg VÄGG on kvaliteetne veebaasil matt seina- ja mööblivärv sisetingimustesse. Värv on eriti hea kulumiskindlusega ning kergesti puhastatav. Nordfärg värvid on allergiavabad ning loodussõbralikud. Värvitoonidel on suurepärane katvus, püsivus ning neid on väga lihtne kasutada ka kodustes tingimustes. See on sobilik seina- ja mööblivärv ka kõige tugevamat kulumiskindlust nõudvatesse ruumidesse, vastupidav nii ühiskondlikes ruumides, asutustes kui ka kodustes tingimustes. Samas jääb värvitud pind matt ja sametine, peites nii ka väiksemad pinna ebatasasused.

Kasutuskohad: Puidust mööbel, seinad ja laed sisetingimustes

Aluspinnad: Betoon, krohv, kipsplaat, kipskiudplaat, papp, klaasfiiber, puitlaastplaat, puit, vineer ning eelnevalt värvitud aluspinnad. Läikega siledad aluspinnad on soovitav eelnevalt karestada/matistada liivapaberiga.

Pestavus:             15000 korda

Läikeaste:           4

Lahusti:                 vesi

Katvus:                8- 12 m2 /liiter

Kuivamisaeg:       2-3 h (puutekuiv)

Ülevärvitav:         min. 4 h pärast*

*sõltuvalt ruumitemperatuurist ja õhuniiskusest.

Eico NORDFÄRG on kvaliteetne veepõhine loodussõbralik värv, mis on toodetud kekkonnasäästlikult Rootsis ja Islandil, hüdroenergiat ja geotermaalenergiat kasutades. Eico värvid on ühed madalaima VOC (vabalt lenduvad orgaanilised ühendid, mis satuvad ruumi õhku) sisaldusega värvid Inglismaal, nautige imeilusat värvitulemust, mis säästab ka loodust.

Nordfärg värv on saadaval kõigis Eico värvikaardi toonides. Võimalik tellida ja toonida ka vastavalt soovile teiste tootjate kaasaegsete värvikaartide alusel. Värv ei jäta kuivades kollakat tooni ning on väga hea pinnale nakkuvuse ja püsivusega. Värv ei tõmba külge olmetolmu ning on lihtsalt puhastatav ja pestav. Eico värvidel on ka hea ilmastikukindlus. Lihtsasti pealekantav ning laste ja koduloomade sõbralik. Allergiavaba ja lõhnavaba, VOC ühendite sisaldus minimaalne. Värv ei sisalda mürgiseid aineid ning on toodetud puhtast toorainest.