Kaunista oma kodu põnevate valgustitega 

Kaunista oma kodu põnevate valgustitega, meie sisustustoodete valikust leiad lampe nii Madam Stoltzilt kui ka House Doctorilt

Tihti muudab just õige valgustus ja erinevate lampide valik ruumi sisekujunduse täiuslikuks. Tekita oma tubadesse erinevatel kõrgustel valgustitega hubane atmosfäär. Ühes ruumis võiks olla nii lae-, laua- kui ka põrandalamp. See annab võimaluse valgustada ruumi erinevatel tasanditel ning juhtida valgust oma vajadustest lähtuvalt. Erikujulised skulptuursed ja põnevatest materjalidest valgustid lisavad ka sisekujundusele tekstuursust ja stiili. Riidest, paberist või nöörist lambivari annab ruumi maheda valguse.

Mööblistuudio veebipoes on soodustus   ning paljudel House Doctori ja Madam Stoltzi toodetel on nüüd madalamad hinnad. 

Taaskasutusest pärit mööbel lisab sisekujundusse isikupära ja muudab ruumi meeldivalt koduseks. Jooksvalt ikka renoveerin ja lisan valikusse ka uut taastatud mööblit. Olemasoleva valikuga saad tutvuda siin.

Kui Sul on mõni mööbliese, mis vajaks uut viimistlust, siis võta minuga julgesti ühendust ja küsi hinnapakkumist. Vajalik ka pilt mööblieseme hetke seisukorrast ja ligikaudne kirjeldus, mida tulemusena sooviksid. Samuti on võimalus tellida mööbliesemele viimistlus ning jätta disain Mööblistuudio hooleks. Saad kirjutada oma soovidest mooblistuudio@gmail.com

House Doctorilt on meile ka peagi tulemas veidi uusi tooteid, lisasin need teile uudistamiseks veebipoodi. Liitumas on näiteks armastatud Meraki bränd, mille valikust võtsin esialgu ilusa disainiga ruumilõhnastaja Verbena drizzle ning Northern dawn lõhnalise kätehoolduse komplekti, mis sisaldab orgaanilist päritolu koostisosadest valmistatud käteseepi ning kätekreemi. See on hea kingitus nii endale kui sõbrale!
Meraki nahahooldustooted on valmistatud õrnadest ja toitvatest koostisosadest, osaliselt ka orgaanilist päritolu - need on hoolikalt valitud nende positiivsete omaduste, tõestatud toime ja looduslike lõhnade järgi. Taanis disainitud ja arendatud tooted on inspireeritud Skandinaavia esteetikast ning loodud armastuse ja austusega looduse vastu.

Eelmine
Stuudiost ja minu tegemistest
Järgmine
Mööbli restaureerimise ABC

4 vastust

Email again:
hmtRYcEVro 4. juuni 2022
VqPWtiYkpJobhZXs
UTqkxeFjZGEafdCK 4. juuni 2022
MJQBoEzulWfvpre
jMxngutplbC 28. juuni 2022
lRAqOVuag
ehZrajHqWFdAgPi 28. juuni 2022
RIcLtJTo